Telefon: 06 20 503 6250    Email: info@paragvari.hu

A 2021/2022-es tanév versenyeredményei






Országos Magyar Bajnokság U13 - röplabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Katona-Tóth Sára - 6.b 1. -
Györök Dóra - 6.b (csapat)  
Czika Izabel - 6.z    
Horváth Linda Lola - 6.b    
Drimmer Luca - 6.b    
Hungarikumok a nagyvilágban (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Arthofer Nóra - 7.b 3. Balaskóné Szabó Ildikó
Horváth Szonja - 7.b (csapat)  
Láng Zsófia - 7.b    

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Rákos Dániel - 3.a 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Csonka Emma - 5.b 9. Piriné Zsolnai Ildikó
Toldi Kelli Viktória - 5.b 10. Piriné Zsolnai Ildikó
Linhárt Léna Anna - 4.a 3. Horváth Erika
Császár Szofi - 2.b 1. Novák Ildikó
Repcsényi Dániel - 2.b 10. Novák Ildikó

Szent György-napi turisztikai vásár és Táncfesztivál (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Elizabet - 6.b 1. -
Szénási Izabella - 6.b 2. -
Kis Tünde - 6.b 3. -
     
csapatban arany -

AGORA Gyermek És Ifjúsági Fesztivál (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Abigél Kinga - 3.z arany minősítés
(zongora)
Buti Zsanett
Nagy Alexa Hanna - 4.a arany minősítés
(próza)
Angyalosyné Krajczár Ildikó
Barasits Borbála - 1.a ezüst minősítés
(próza)
Simonné Geröly Mária
Zsámpár Zoltán - 1.a ezüst minősítés
(próza)
Simonné Geröly Mária
Szabó-Rácz Heléna Anna - 4.z ezüst minősítés
(próza)
Angyalosyné Krajczár Ildikó
Cziráki Orsolya - 1.a bronz minősítés
(verses mese)
Simonné Geröly Mária
Orczi Nóra - 1.a bronz minősítés
(vers)
Simonné Geröly Mária
Szabó-Rácz Eliza - 1.a bronz minősítés
(próza)
Simonné Geröly Mária
Szakos Júlia Sára - 1.a bronz minősítés
(próza)
Simonné Geröly Mária
Nagy Hanna - 1.a bronz minősítés
(vers)
Simonné Geröly Mária

AGORA Gyermek És Ifjúsági Fesztivál (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Pados Bendegúz Imre - 2.n ezüst minősítés
(próza)
Marton Melinda

Hachi-O-Kai-Budo Karate Kupa - Szerbia (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 7.b 1.
(kumite)
-
  1.
(kata)
 
  2.
(kumite)
 

Kalmár László Országos Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Bence - 8.z 2. Némethné Számedli Szilvia
Pribusz Gergő - 8.b 3. Pesti Péter
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Toldi Kelli Viktória - 5.b 1. Csordás Ildikó
Jenei Bella Luca - 5.b 4. Csordás Ildikó
Csonka Emma - 5.b 9. Csordás Ildikó
Tóth Eliza - 5.b 24. Csordás Ildikó

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny - angol (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Simon Eszter - 7.b 4. Koroknai-Horváth Ildikó

TITOK - Arany János Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia Nóra - 8.b 3. Dobosné Csoknyai Cecília
Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Bence - 8.z 1. Pesti Péter
Bokányi-Zoltai Benedek - 7.e 6. Piriné Zsolnai Ildikó

Kaán Károly Természetismereti Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kováts Patrícia Anna - 5.b 6. Kondicsné Tóth Melitta
Csonka Emma - 5.b 9. Kondicsné Tóth Melitta

Herman Ottó Biológiaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Láng Zsófia - 7.b 3. Kondicsné Tóth Melitta
Harsányi Luca Nóra - 7.b 6. Kondicsné Tóth Melitta
Miltényi Zsófia - 7.b 6. Kondicsné Tóth Melitta

Megyei Kodály Műveltségi Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Benjamin - 7.z 1. Sándorfi Olga
Paukovits Márton - 7.z (csapat)  
Simon Bulcsú - 7.z    

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny - anyanyelv (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Márton - 6.b 7. Nagyné Kovács Ildikó

Országos Bajnokság - súlyemelés (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Darabos Jázmin - 8.z 1. -
Tavaszi Emlékmű Futás (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gombos Renáta - 4.z 5. Márkusné Halmosi Erika
Paukovits Hanna - 5.z 3. Márkusné Halmosi Erika
Diákolimpia - IV. korcsoport többpróba verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth Gréta - 8.b 2. Márkusné Halmosi Erika
Simon Eszter - 7.b (csapat)
 
Horváth Szonja - 7.b    
Bognár Liliána - 7.e    
Giczi Kata - 8.b    
     
Tóth Gréta - 8.b 3.
(egyéni összetett)
Márkusné Halmosi Erika
Diákolimpia - III. és IV. korcsoport egyéni pályabajnokság (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth Gréta - 8.b 1.
(távolugrás)
Márkusné Halmosi Erika, Abért András
Tóth Gréta - 8.b 1.
(100 m-es síkfutás)
 
Simon Eszter - 7.b 3.
(magasugrás)
 
Bősze Máté - 7.b 2.
(magasugrás)
 
Horváth Szonja - 7.b 2.
(súlylökés)
 
Diákolimpia - III. és IV. korcsoport egyéni pályabajnokság (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Györök Dóra - 6.b 3.
(távolugrás)
Márkusné Halmosi Erika, Abért András
Tóth Gréta - 8.b 1.
(távolugrás)
 
Tóth Gréta - 8.b 2.
(100 m-es síkfutás)
 
Simon Eszter - 7.b 3.
(magasugrás)
 
Bősze Máté - 7.b 1.
(magasugrás)
 
Grasanovics Félix - 7.b 3.
(magasugrás)
 
Horváth Szonja - 7.b 3.
(súlylökés)
 
I. Bakony-Balaton Ökölvívó Kupa (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Budai Szebasztián - 7.z 1. -
  különdíj - "legharcosabb junior"  

Kóczián Kupa (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Budai Szebasztián - 7.z 1. -
Diákolimpia - labdarúgás - fiú IV. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Macoun Bence József - 8.b 1. Abért András
Győre Noel - 8.d (csapat)  
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Bodor Áron - 8.d    
Tóth Péter István - 8.e    
Hári Kevin Péter - 7.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth László - 8.d    
Németh Loránd - 8.b    
Mikos Máté Raul - 7.z    

Kaposvári Országos Bajnokság Gyermek II D 8T (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 4. Nagy Júlia (LORIGO TSE)

Latin Amerikai Táncok Klubközi Táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 2. Nagy Júlia (LORIGO TSE)

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Rákos Dániel - 3.a 7. Lakicsné Csumpilla Nóra
Császár Szofi - 2.b 10. Novák Ildikó

Megyei Anyanyelvi Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Császár Szofi - 2.b 1. Novák Ildikó
Borsos Dorka - 3.b 2. Csordás Ildikó
Linhárt Léna Anna - 4.a 2. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Czupy Kornélia - 3.n különdíj Soós Anita

Diákolimpia - labdarúgás - fiú IV. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Macoun Bence József - 8.b 1. Abért András
Győre Noel - 8.d (csapat)  
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Bodor Áron - 8.d    
Tóth Péter István - 8.e    
Hári Kevin Péter - 7.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth László - 8.d    
Németh Loránd - 8.b    
Mikos Máté Raul - 7.z    
Vas Megyei Gyermek És Ifjúsági Csoportos Népzenei Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gábos Csenge - 3.z kiemelt arany Földesi Jánosné
Kőhalmi Zsófia - 5.z Gerlicemadár Népdalkör  
Simon Boróka - 5.b    
Boros Liza - 5.e    
Goda Ádám - 5.e    
Sipos Benedek - 5.z    
     
Kőhalmi Zsófia - 5.z kiemelt arany Földesi Jánosné
Kőhalmi Nikolett - 8.z Gerlice Népdalkör  
Kőhalmi Noémi - 8.z    
     
Faller Ágoston - 7.z arany Földesi Jánosné
Sipos Ábel - 7.z Hangászok  
Vass Lajos Népzenei Verseny - elődöntő (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Faller Ágoston - 7.z kiemelt arany Földesi Jánosné
Gábos Csenge - 3.z kiemelt arany Földesi Jánosné
Arany János Magyarnyelvi Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia Nóra - 8.b 3. Dobosné Csoknyai Cecília

III. Notre Dame Kupa - tőrvívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik Róza - 8.b 3. -

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kopasz Ákos - 2.a 13. Péntekné Fekete Andrea
Koroknai Axel Péter - 4.b 5. Horváth Erika
Linhárt Léna Anna - 4.a 6. Horváth Erika
Pribusz Gergő - 8.b 6. Pesti Péter

Országos Bajnokság És Klubközi Táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 6.b 3.
(OB Junior II E Hattánc)
-
Bicsák Nóra - 6.b 4.
(Junior II E Latin)
-

Vas megyei német nyelvi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Óvári Hanna - 8.b 5. Horváth Ágnes
Arthofer Nóra - 7.b 4. Balaskóné Szabó Ildikó
Benke Ádám János - 7.d 6. Horváth Ágnes

Biró Balázs Informatikai Emlékverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Katona-Tóth Márton - 8.b 2. Barity Milán
Fábián Marcell - 8.b 3. Barity Milán

MatekÁsz és NyelvÉsz on-line verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Linhárt Léna Anna - 4.a 1.
(MatekÁsz)
Horváth Erika
     
Linhárt Léna Anna - 4.a 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Nagy Alexa Hanna - 4.a 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Tóth Adél - 4.a 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Bécsi Noémi - 4.b 1. Dr. Füziné Németh Erika
Koroknai Axel Péter - 4.b 1. Dr. Füziné Németh Erika
Somogyi Fanni - 4.b 1. Dr. Füziné Németh Erika
Vadvári Sára Boglárka - 4.z 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó

Diákolimpia - röplabda döntő - leány III. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Czika Izabel - 6.z 2. Márkusné Halmosi Erika
Drimmer Luca - 6.b (csapat)  
Györök Dóra - 6.b    
Horváth Linda Lola - 6.b    
Katona-Tóth Sára - 6.b    
Leibinger Szófia Éva - 6.b    
Földes Júlia Diána - 6.d    
Németh Kamilla - 6.d    
Ponstein Hanna - 7.b    

"Because We Care" nyelvi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gróf Gréta - 7.b 3. Menges Orsolya
Hertelendy Hanna - 7.b (csapat)  
Ipsits Emma Anna - 7.b angol  
30 éves a Váci AMI Jubileumi Rajzpályázat (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Repcsényi Nándor - 2.z különdíj Pék Krisztina

Magyar Kung-fu Szakszövetség 2022. évi HKF Országos Bajnokság I. forduló (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Fekete Luca - 7.z 2.
(tradicionális külső erős rövidfegyveres formagyakorlat)
-

Benedek Elek Mesemondó Verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Nagy Alexa Hanna - 4.a 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Pados Bendegúz Imre - 2.n 2. Marton Melinda
Zsámpár Zoltán - 1.a különdíj Simonné Geröly Mária

Diákolimpia - kosárlabda - leány IV. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Czika Izabel - 6.z 1. Szarka Zsuzsanna
Fessler Frida - 8.d (csapat)  
Gergely Flóra - 6.e    
Juranovits Míra - 6.e    
Katona-Tóth Sára - 6.b    
Kotnyek Emma - 8.d    
Lovranics Doroti - 6.e    
Németh Kamilla - 6.d    
Polgár Lujza - 8.b    
Vajda Laura - 6.e    
Werderits Laura - 6.e    

Diákolimpia - kosárlabda - fiú IV. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Pribusz Gergő - 8.b 3. Abért András
Bakk Barnabás - 8.b (csapat)  
Vadász Kolos - 8.b (városi 2. hely)  
Fábián Marcell - 8.b    
Katona-Tóth Márton - 8.b    
Drácz Marcell - 8.b    
Bendák Kevin - 8.d    
Bősze Máté - 7.b    
Gál Levente - 7.b    
Grasanovics Félix - 7.b    
Tóth Dávid Benedek - 7.b    
Bokányi-Zoltai Benedek - 7.e    
Onsinyo Alex Mangera - 6.e    

Váci Mihály versmondó verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 6.z 3. Szecsődi Tímea
Szalai Magyar Magdaléna - 6.z 3. Szecsődi Tímea

IX. Soproni Regionális Szóló Néptáncverseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Szöllősi Bence Zsolt - 7.e Figurás Táncos Díj -
Diákolimpia - röplabda döntő - leány III. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Czika Izabel - 6.z 2. Márkusné Halmosi Erika
Drimmer Luca - 6.b (csapat)  
Györök Dóra - 6.b    
Horváth Linda Lola - 6.b    
Katona-Tóth Sára - 6.b    
Leibinger Szófia Éva - 6.b    
Földes Júlia Diána - 6.d    
Németh Kamilla - 6.d    
Ponstein Hanna - 7.b    

XII. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Dóra - 8.z 3. -
VIII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka és Vonós Kamarazenei Fesztivál (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Dóra - 8.z ezüst -

Diákolimpia - röplabda döntő (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Görgics Janka - 7.b 3. Márkusné Halmosi Erika
Gróf Gréta - 7.b (csapat)  
Horváth Szonja - 7.b    
Karsai Lilla - 7.b    
Ponstein Hanna - 7.b    
Simon Eszter - 7.b    
Kapronczai Blanka - 7.z    
Elek Júlia Nóra - 8.b    
Padányi Lilla - 8.b    
Tóth Gréta - 8.b    

Sistrum Kamara (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth-Barton Hanna - 8.z nívódíj Mitrovka Zsanna
Horváth Dóra - 8.z arany Radványi Judit
"A MAGYAR HUSZÁR" - rajzpályázat (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Onsinyo Jázmin - 2.b díjazott Pék Krisztina
Simon Eszter - 4.z díjazott Pék Krisztina

Diákolimpia - röplabda döntő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Görgics Janka - 7.b 3. Márkusné Halmosi Erika
Gróf Gréta - 7.b (csapat)  
Horváth Szonja - 7.b    
Karsai Lilla - 7.b    
Ponstein Hanna - 7.b    
Simon Eszter - 7.b    
Kapronczai Blanka - 7.z    
Elek Júlia Nóra - 8.b    
Padányi Lilla - 8.b    
Tóth Gréta - 8.b    

IV. White Tiger Kupa - akrobatikus Rock and Roll (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth-Kovatsik Boglárka - 5.z arany -

IX. Soproni Regionális Szóló Néptáncverseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Czupy Kornélia - 3.n aranykeszkenős táncos Csollányné Horváth Krisztina, Csollány Csaba

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Nagy Jázmin - 4.z 1.
(standard tánc)
-
Nagy Jázmin - 4.z 3.
(latin tánc)
-

XII. Országos Bartók Béla Hegedű-Duó Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Dóra - 8.z 3. Radványiné Novák Judit, Illés Klaudia
TáncSport Magyar Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 1. Nagy Júlia
(LORIGO TSE)

Horváth Boldizsár 200 - jubileumi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Árvay Csongor Béla - 8.z 1. Némethné Számedli Szilvia
Kőhalmi Nikolett - 8.z (csapat)  
Lengyel Virág Lili - 8.z    
Molnár Bence - 8.z    
Tárczy Csanád - 8.z    
Zalai Regionális Népzenei Verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Kőhalmi Zsófia - 5.z bronz oklevél Földesi Jánosné
Kőhalmi Nikolett - 8.z Gerlice Népdalkör  
Kőhalmi Noémi - 8.z (csapat)  
     
Faller Ágoston - 7.z ezüst oklevél Földesi Jánosné
Nemzetközi Junior Box verseny - Brassó (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Budai Szebasztián - 7.z 3. -

XX. Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Simon Bulcsú - 7.z arany minősítés -

HEBE Kft. Őszi olvasóverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 6.z 2. Szecsődi Tímea
Kiss Boglárka - 6.z 2. Szecsődi Tímea

XX. Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horvárh Dóra - 8.z ezüst Illés Klaudia
Abonyi Országos Hegedűverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horvárh Dóra - 8.z ezüst minősítés Illés Klaudia
Winterfall (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Görgics Janka - 7.b 1. -
Gróf Gréta - 7.b (csapat)  
Horváth Szonja - 7.b    
Karsai Lilla - 7.b    
Kiss Lili Katalin - 7.b    
Németh Izabella - 7.b    
Gál Levente - 7.b    
Hári Kevin Péter - 7.b    

XX. Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Luca - 4.z nívódíj Illés Klaudia

Városi Terematlétika Verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth Gréta - 8.b 2. (rövidtáv)
1. (ötösugrás)
1. (többkörös futás)
Márkusné Halmosi Erika
Simon Eszter - 7.b 2. (ötösugrás)
2. (többkörös futás)
Márkusné Halmosi Erika
Konecsni Kitti - 7.b 3. (rövidtáv)
3. (többkörös futás)
Márkusné Halmosi Erika
Horváth Szonja - 7.b 2. (medicinlökés) Márkusné Halmosi Erika
Vass Milán - 5.b 2. (ötösugrás) Abért András
Konecsni Zsófia - 5.b 1. (ötösugrás) Márkusné Halmosi Erika

Röplabda U13 - Országos Magyar Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Katona-Tóth Sára - 6.b 2. -
Györök Dóra - 6.b (csapat)  
Drimmer Luca - 6.b    
Czika Izabel - 6.z    
Nyugat - Dunántúli Területi Bajnokság - tánc (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 1.
(standard)
Nagy Júlia
(LORIGO TSE)
Koroknai Axel Péter - 4.b 2.
(latin)
Nagy Júlia
(LORIGO TSE)

Nyugat - Magyarország Területi Bajnokság - tánc (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 6.b 5.
(standard)
-
Bicsák Nóra - 6.b 6.
(latin)
-

Diákolimpia - asztalitenisz (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bécsi Noémi - 4.b 3. Szarka Tibor

Diákolimpia - kosárlabda - B33 (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Kotnyek Emma - 8.d 4. Szarka Zsuzsanna
Fessler Frida - 8.d (csapat)  
Juranovits Míra - 6.e    
Németh Kamilla - 6.d    

Nemzetközi Karate Kupa - Szlovénia (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Djordjevic Verko - 6.b 3.
(kata)
-

Diákolimpia - futsal (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 4. Abért András
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Macoun Bence József - 8.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth Péter István - 8.e    
Győre Noel - 8.d    
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Tóth László - 8.d    
Bodor Áron - 8.d    
Hári Kevin Péter - 7.b    

Atlétikai Magyar Bajnokság - U16 (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth Gréta - 8.b 2.
(60 m gátfutás)
-

Fülöp Mihály Magyar Kupa - tőrvívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik Róza - 8.b 1. -

Alapszintű tornaverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Böröcz Róza - 4.a 3. Majorné Kiss Beatrix, Csutak Zoltánné
Zernovácz Lara Tiara - 4.a (csapat) Márkusné Halmosi Erika
Süle Eszter - 4.a    
Tóth-Kovatsik Boglárka - 5.z    
Kőhalmi Zsófia - 5.z    

Diákolimpia - röplabda (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Görgics Janka - 7.b 2. Márkusné Halmosi Erika
Gróf Gréta - 7.b (csapat)  
Horváth Szonja - 7.b    
Karsai Lilla - 7.b    
Ponstein Hanna - 7.b    
Simon Eszter - 7.b    
Kapronczai Blanka - 7.z    
Elek Júlia Nóra - 8.b    
Padányi Lilla - 8.b    
Tóth Gréta - 8.b    

III. Béla Megyei Informatika Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Katona-Tóth Márton - 8.b 1. Barity Milán
Fábián Marcell - 8.b (csapat)  
Iskolák a jégen (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Kiss Lili Katalin - 7.b 3. -
Tárczy Csanád - 8.z (csapat)  
Abért Barna András - 8.b    
Pál Levente - 8.b    
Soós-Nádor Sebestyén - 8.b    
Aganmwonyi Efe Brúnó - 8.e    

Terematlétikai verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gombos Renáta - 4.z 1.
(futás)
-
Angol nyelvű megyei versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Borsos Dorka - 3.b arany, különdíj Nagy Bernadett
Karavidaj Brillante - 1.z ezüst Dr. Füzéné Németh Erika
Körmendi Benett - 2.b ezüst Dr. Füzéné Németh Erika
Purger-Zay Marcell - 4.a ezüst Dr. Füzéné Németh Erika
Sipőcz Péter - 4.a arany Dr. Füzéné Németh Erika
Barasits Borbála - 1.a arany Péntekné Fekete Andrea
Hatos Kinga - 2.a ezüst Péntekné Fekete Andrea
Nagy Olivér - 3.a ezüst Péntekné Fekete Andrea
Horváth Zsófia - 4.z ezüst Pék Attiláné
Nagy Alexa - 4.a ezüst Pék Attiláné
Boros Liza - 5.e arany Pék Attiláné
Máté Milán - 5.e ezüst Pék Attiláné
Ipsits Emma Anna - 7.b arany Horváth Ildikó
Simon Eszter - 7.b arany Horváth Ildikó
Harsányi Luca Nóra - 7.b ezüst Horváth Ildikó
Hertelendy Hanna - 7.b ezüst Horváth Ildikó
László Luca Sára - 8.z arany, különdíj Horváth Ildikó
Berkes Gerda - 8.e ezüst Vágusz-Kováts Zsuzsanna
Diákolimpia - futsal (országos elődöntő)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 1. Abért András
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Macoun Bence József - 8.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth Péter István - 8.e    
Győre Noel - 8.d    
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Tóth László - 8.d    
Bodor Áron - 8.d    
Hári Kevin Péter - 7.b    

"Ismerd meg a Gépiparit!" - online vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Fábián Marcell - 8.b 1. Barity Milán
Katona-Tóth Márton - 8.b 2. Barity Milán

XI. Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Kun Barnabás - 4.z arany minősítés Sándorfi Olga

Diákolimpia - futsal (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 1. Abért András
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Macoun Bence József - 8.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth Péter István - 8.e    
Győre Noel - 8.d    
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Tóth László - 8.d    
Bodor Áron - 8.d    
Hári Kevin Péter - 7.b    

XI. Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Kun Barnabás - 4.z arany minősítés -

Floorball (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 3. Abért András
Soós-Nádor Sebestyén - 8.b (csapat)  
Fábián Marcell - 8.b    
Németh Loránd - 8.b    
Diákolimpia - futsal (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 1. Abért András
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Macoun Bence József - 8.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Tóth Péter István - 8.e    
Győre Noel - 8.d    
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Tóth László - 8.d    
Hári Kevin Péter - 7.b    

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 10. Dr. Füziné Németh Erika, Angyalosyné Krajczár Ildikó
Linhárt Léna Anna - 4.a (csapat)  
Polgárics Máté - 4.b    
Tóth Adél - 4.a    
Diákolimpia - karate (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Djordjevic Verko - 6.b 2.
(kumite)
-
Djordjevic Verko - 6.b 3.
(kata)
-

Országos Ökölvívó Bajnokság - Eger (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Budai Szebasztián - 7.z 1.
(66 kg)
-

Isis Dance Open (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Nagy Jázmin - 4.z 2.
(standard táncok)
-
X. Eraklin Kupa (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Nagy Jázmin - 4.z 1.
(latin tánc)
-
XXI. Sakura Karate Kupa (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 7.b 1.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 7.b 3.
(kumite)
-
Diákolimpia - asztalitenisz (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bécsi Noémi - 4.b 1. Szarka Tibor
Diákolimpia - döntő (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 8.b 5. Abért András
Fábián Marcell - 8.b (csapat)  
Soós-Nádor Sebestyén - 8.b távolugrás  
Macoun Bence József - 8.b    
Hári Kevin Péter - 7.b    
     
Konecsni Kitti - 7.b 12. Majorné Kiss Beatrix, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Elek Júlia Nóra - 8.b (csapat)  
Bognár Liliána - 7.e távolugrás  
Tóth Gréta - 8.b    
Miltényi Zsófia - 7.b    
     
Konecsni Kitti - 7.b 6. Majorné Kiss Beatrix, Abért András, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Elek Júlia Nóra - 8.b 10x200 váltófutás  
Tóth Péter István - 8.e    
Giczi Kata - 8.b    
Hári Kevin Péter - 7.b    
Bognár Liliána - 7.e    
Abért Barna András - 8.b    
Tóth Gréta - 8.b    
Macoun Bence József - 8.b    

IV. korcsoportos mezei futás - fiú (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Győre Noel - 8.d 3.
(csapat)
Abért András
Pál Levente - 8.b    
Tóth Kornél - 8.e    
Házi Marcell Csanád - 8.d    
Macoun Bence József - 8.b    

TITOK tesztverseny - szuperdöntő (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Emma - 5.b 1.
Herman Ottó Verseny
Lakicsné Csumpilla Nóra
Linhárt Léna Anna - 4.a 2.
Herman Ottó Verseny
Horváth Erika
Karsai Lilla - 7.b 3.
London Bridge
Horváth Ildikó

Városi Asztalitenisz Diákolimpia (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bécsi Noémi - 4.b 1. Szarka Tibor
Japan Karate Shoto Federation Hungary (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Djordjevic Verko - 6.b 1.
(kumite)
(kata)
(junro kata)
-

Városi Atlétikai Bajnokság (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Linda Lola - 6.b 3.
60 m síkfutás
Majorné Kiss Beatrix
Bokányi-Zoltai Benedek - 7.e 3.
600 m síkfutás
Tompa Dávid
Diákolimpia - atlétika (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Macoun Bence József - 8.b (5,30 m) 1. Abért András
Hári Kevin Péter - 7.b (5,18 m) (csapat)  
Abért Barna András - 8.b (5,16 m) távolugrás  
Fábián Marcell - 8.b (4,90 m)    
Soós-Nádor Sebestyén - 8.b (4,76 m)    
     
Tóth Gréta - 8.b 1. Majorné Kiss Beatrix, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Bognár Liliána - 7.e (csapat)  
Elek Júlia Nóra - 8.b távolugrás  
Giczi Kata - 8.b    
Konecsni Kitti - 7.b    
     
Konecsni Kitti - 7.b 3. Majorné Kiss Beatrix, Abért András, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Pál Levente - 8.b (csapat)  
Elek Júlia Nóra - 8.b 10x200 váltófutás  
Fábián Marcell - 8.b    
Giczi Kata - 8.b    
Hári Kevin Péter - 7.b    
Bognár Liliána - 7.e    
Abért Barna András - 8.b    
Tóth Gréta - 8.b    
Macoun Bence József - 8.b    

Diákolimpia - atlétika (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Macoun Bence József - 8.b 2. Abért András
Abért Barna András - 8.b (csapat)  
Fábián Marcell - 8.b 200 m  
Pál Levente - 8.b    
Tóth Péter István - 8.e    
     
Macoun Bence József - 8.b (5,18 m - 1. hely egyéni) 1. Abért András
Fábián Marcell - 8.b (5,12 m) (csapat)  
Abért Barna András - 8.b (5,06 m) távolugrás  
Soós-Nádor Sebestyén - 8.b (4,56 m)    
Bősze Máté - 7.b (4,40 m)    
     
Konecsni Kitti - 7.b 3. Majorné Kiss Beatrix, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Horváth Szonja - 7.b (csapat)  
Simon Eszter - 7.b kislabdahajítás  
Gerencsér Lea Anna - 7.e    
Elek Júlia Nóra - 8.b    
     
Tóth Gréta - 8.b (5,07 m - 1. hely egyéni) 2. Majorné Kiss Beatrix, Tompa Dávid, Vincze Tamás
Bognár Liliána - 7.e (4,57 m) (csapat)  
Miltényi Zsófia - 7.b (4,28 m) távolugrás  
Elek Júlia Nóra - 8.b (3,96 m)    
Konecsni Kitti - 7.b (3,80 m)    

Formációs Táncok Magyar Bajnoksága - Junior B liga (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 1. LORIGO TSE
Gyermek E2 Országos Társastánc Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Koroknai Axel Péter - 4.b 3.
standard tánc
Nagy Júlia - LORIGO TSE