Telefon: 06 20 503 6250 - Email: info@paragvari.hu

A 2017/2018-as tenév versenyeredményei



Student Comfort - X. Kézilabda Torna (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Konecsni Zsófia - 1.b 2.
Konecsni Kitti - 3.b    
Gerencsér Lea Anna - 3.e    
     
Pintér Szofi Hanna - 3.b 3.
Simon Eszter - 3.b    
Gróf Gréta - 3.b    
Gyorskorcsolya (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 1. -
III. Béla Megyei Informatika Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 2. Barity Milán
Németh Áron - 7.b    
Kötélugrók Karácsony-kupája (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Hazafi Réka - 7.b   -
gyorsasági 1.  
szabadon választott 2.  
Idegen nyelvi vetélkedő - HBSZ (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Gáspár Patrik Tas - 8.b    
Zsiros Eszter - 8.b    
     
Kassai Lili Sára - 8.b 1. Horváth Nóra
Meggyesi Bianka - 8.b    
Böröcz Virág - 8.b    
Eraklin Kupa - klubközi táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vincze Anikó - 8.z   -
     
-felnőtt "D" standard 1.  
-felnőtt "D" latin 2.  
-ifjúsági "D" latin 3.  
"Minden, ami ARANY!" - műveltségi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bödör Anna - 8.e 1. Nagyné Kovács Ildikó
Zsupos Csenge - 8.e    
Dugmanits Viktória - 8.e    
     
Dobos Dávid - 7.b 2. Dobosné Csoknyai Cecília
Csontos Ádám - 7.b    
Gyuricza Bálint - 7.b    
Teremlabdarúgás - 4. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Olivér - 6.e 3. Abért András
Dobos Dávid - 7.b    
Horváth Kristóf - 7.e    
Vigh Patrik Levente - 7.z    
Markó Máté - 8.b    
Bodai Bence - 8.e    
Fodor Zoltán - 8.d    
Németh Márk - 8.d    
Sipos Dániel - 8.d    
Polányi Csanád - 8.z    
IX. Junior Ritmikus Gimnasztika (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka - 5.b   -
szabadgyakorlat arany  
karika ezüst  
Teremlabdarúgás - 4. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Olivér - 6.e 3. Abért András
Dobos Dávid - 7.b    
Horváth Kristóf - 7.e    
Vigh Patrik Levente - 7.z    
Markó Máté - 8.b    
Bodai Bence - 8.e    
Fodor Zoltán - 8.d    
Németh Márk - 8.d    
Sipos Dániel - 8.d    
Polányi Csanád - 8.z    
Tihanyi Béla Informatikai Vetélkedő - Csepreg (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 6. Barity Milán
Németh Áron - 7.b    
XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Darinka Júlia - 6.z 12. -
Országos Egyéni és Duplaköteles Kötélugró Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b 1. -
"Hármat egy csapásra" - a Gothard Jenő Általános Iskola komplex tanulmányi versenye (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 2.z 1. Novák Ildikó, Rózsahegyi Ágnes
Kósa Bence - 2.z    
Németh Márton - 2.b    
Nemzetközi kötélugró verseny
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b arany -
     
-egyéni gyakorlat    
-páros gyakorlat    
-páros gyorsasági verseny    
-4x30 mp gyorsasági verseny    
     
"Spelling Competition" angol nyelvi betűzős verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Marton Barnabás - 5.b 1. Veresné Tóth Adél
Takács Viktor - 5.b    
Vermes Máté - 5.b    
     
Haller Enikő - 5.b 2. Veresné Tóth Adél
Koroknai Kata - 5.b (különdíj)    
Takács Maja - 5.b    
     
Horváth Nóra - 6.e 3. Horváth Ildikó
Meggyesi Ramóna - 6.e    
Kovács Vanda Laura - 6.b (különdíj)    
"Barangolás az égbolton" - csillagászati verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Subits Dorka - 4.e arany Teket Márta
Bergmann Bence - 4.e    
Doszpod Bence Péter - 4.e    
27. BEM Kupa - táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vincze Anikó - 8.z 3. (standard) -
Vincze Anikó - 8.z 4. (latin) -
Forever Bajnokság - művészi torna (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka - 5.b 2. -
Angol nyelvi versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Ipsits Emma Anna - 3.b arany Horváth Ildikó
Hertelendy Hanna - 3.b ezüst Horváth Ildikó
Harsányi Luca Nóra - 3.b ezüst Horváth Ildikó
Pintér Szofi Hanna - 3.b ezüst Horváth Ildikó
László Luca Sára - 4.z arany+különdíj Horváth Ildikó
Sipőcz Anna - 7.e ezüst Horváth Ildikó
Polgár Liza - 4.b ezüst Makári Kinga
Polgár Lujza - 4.b ezüst Makári Kinga
Magdics László - 4.b ezüst Makári Kinga
Takács Maja - 5.b arany Veresné Tóth Adél
Marton Barnabás - 5.b arany Veresné Tóth Adél
Csonka Sára - 6.b arany Veresné Tóth Adél
Kovács Vanda Laura - 6.b arany Veresné Tóth Adél
"RICHTIG SCHREIBEN" - német nyelvi helyesírási verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gál Benedek - 6.b 2. Szabó Lilla
Gyuricza Bálint - 7.b 2. Szabó Lilla
Fekete Kornél - 6.b 3. Szabó Lilla
Paul Barna - 7.b 3. Szabó Lilla
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Diákolimpia - leány labdarúgás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Óvári Tímea Margit - 8.z 2. -
Biró Balázs Számítástechnikai Emlékverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 2. Barity Milán
Németh Áron - 7.b 4. Barity Milán
III. LKSE-Karate Kupa
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 2.c 3.
(kumite)
-
Verko Djordevic - 2.c 1.
(kata)
-
Goju Kupa - karate verseny
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 2.c 3.
(kumite)
-
Verko Djordevic - 2.c 1.
(kata)
-
Molnár Csenge - 3.b 1.
(kata)
-

Elérhetőségeink:

Paragvári Utcai Általános Iskola
9700, Szombathely, Paragvári u. 2.
OM-kód: 036614

Titkárság: 06 20 503 6250
Étkeztetés: 06 20 503 6414

Internet:

Email: info@paragvari.hu
Honlap: www.paragvari.hu