Paragvári Utcai Általános Iskola - Szombathely

Telefon: 06 20 503 6250 - Email: info@paragvari.hu

A 2017/2018-as tanév versenyeredményei



Diákolimpia - ritmikus gimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b 7. -
Pásti Dóra Emlékverseny - tánc (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kiss Lili Katalin - 3.b ezüst -
Libricz Kata - 3.b menüett, swing  
Tóth-Pratser Zoé - 3.b    
"Dobd a kosárba!" Országos Jamboree - kosárlabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gál Levente - 3.b 2. Szarka Zsuzsanna
Pribusz Gergő - 4.b    
Tóth Dávid Benedek - 3.b    
Varga Fábián - 4.d    
Internetes német nyelvi verseny (iskolai)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Tóth Erik János - 8.d 2. Kovácsné Szabó Ilona
Zsupos Csenge - 8.e 2. Kristály Erika
Biró Napsugár - 8.b 3. Kristály Erika
Böröndy Virág Anna - 8.e 3. Kristály Erika
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 4.z Gerlice Népdalkör Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 4.b ezüst  
Horváth Luca Veronika - 5.e    
Mátis Luca - 6.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 6.z    
Végh Boróka Virág - 6.b    
Pribusz Bence - 6.b    
Pribusz Dániel - 6.b    
     
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z Laboda énekegyüttes Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 7.z ezüst  
Sipos Hanna Rut - 8.z    
     
Pribusz Dániel - 6.b Kislajbi énekegyüttes Földesi Jánosné
Pribusz Bence - 6.b ezüst  
     
Janzsó Anna Rozália - 7.z ezüst Sándorfi Olga
Sipos Hanna Rut - 8.z ezüst Földesi Jánosné
TITOK - német nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Fritz Viktória Barbara - 7.d 3. Kristály Erika
     
Szikszai Ádám - 5.b 2. Szabó Lilla
Novák András - 5.b    
     
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b 5. Szabó Lilla
Németh Lilla - 5.b    
     
Bozzay Blanka - 6.b 13. Szabó Lilla
Pálmai Emma - 6.b    
Savaria Lovasnap - lovaglás (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Szabó Zsófia - 6.d 1. -
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 7. Stefanicsné Bőhm Katalin
TITOK - Herman Ottó Környezetismereti Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Láng Zsófia - 3.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Harsányi Luca Nóra - 3.b 2. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 3.b 8. Lakicsné Csumpilla Nóra
Gál Kristóf - 3.b 8. Lakicsné Csumpilla Nóra
Elek Júlia Nóra - 4.b 3. Dalos Andrea
Molnár Bence - 4.z 8. Dalos Andrea
Leibinger Lídia Lili - 4.b 9. Dalos Andrea
László Luca Sára - 4.z 14. Dalos Andrea
Nagy Eszter - 5.b 2. Dr. Molnárné Kalmár Katalin, Kondicsné Tóth Melitta
Marton Barnabás - 5.b 8. Dr. Molnárné Kalmár Katalin, Kondicsné Tóth Melitta
Takács Viktor - 5.b 8. Dr. Molnárné Kalmár Katalin, Kondicsné Tóth Melitta
Kalmár László Országos Matematikaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Tamás - 3.b 17. Lakicsné Csumpilla Nóra
Grasanovics Félix - 3.b 23. Lakicsné Csumpilla Nóra
Csonka Sára - 6.b 30. Martonné Ruzsa Valéria
Öveges József Országos Fizikaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 32. Ágoston Mária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 7. Stefanicsné Bőhm Katalin
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b 3. Stefanicsné Bőhm Katalin
Pálmai Emma - 6.b 3. Nagyné Kovács Ildikó
Gyuricza Bálint - 7.b 2. Dobosné Csoknyai Cecília
Németh Adél - 7.b 3. Dobosné Csoknyai Cecília
"Csodafügefa" - irodalmi vetélkedő (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csuka Lilla - 4.b 3. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Elek Júlia Nóra - 4.b    
Lajcsik Róza - 4.b    
VI. Haru Kupa - karate (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 3.b 1.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 3.b 2.
(kumite)
-
Pünkösdi Astron Utánpótlás Kupa - kézilabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gerencsér Lea Anna - 3.e 1. -
Gróf Gréta - 3.b    
Konecsni Kitti - 3.b    
Pünkösdi Astron Utánpótlás Kupa - kézilabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Simon Eszter - 3.b 6. -
Pintér Szofi Hanna - 3.b    
Pünkösdi Astron Utánpótlás Kupa - kézilabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Konecsni Zsófia - 1.b 4. -
Országos német nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 8. Kovácsné Szabó Ilona
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 4.z Gerlice Népdalkör Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 4.b ezüst  
Horváth Luca Veronika - 5.e    
Mátis Luca - 6.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 6.z    
Végh Boróka Virág - 6.b    
Pribusz Bence - 6.b    
Pribusz Dániel - 6.b    
Sipos Hanna Rut - 8.z    
Janzsó Anna Rozália - 7.z    
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z    
     
Pribusz Bence - 6.b Laboda népdalkör Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 7.z ezüst  
Sipos Hanna Rut - 8.z    
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z    
     
Szakmári Luca - 4.z ezüst Földesi Jánosné
Sipos Hanna Rut - 8.z ezüst Földesi Jánosné
Békefi Antal népdaléneklési verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 4.z arany Földesi Jánosné
Vas megyei csoportos népzenei verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 4.z Gerlice Népdalkör Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 4.b kiemelt arany  
Horváth Luca Veronika - 5.e    
Mátis Luca - 6.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 6.z    
Végh Boróka Virág - 6.b    
Pribusz Bence - 6.b    
Pribusz Dániel - 6.b    
Sipos Hanna Rut - 8.z    
Janzsó Anna Rozália - 7.z    
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z    
     
Pribusz Gergő - 4.b Kislajbi énekegyüttes Földesi Jánosné
Pribusz Bence - 6.b arany  
Pribusz Dániel - 6.b    
     
Pribusz Bence - 6.b Laboda népdalkör Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 7.z arany  
Sipos Hanna Rut - 8.z    
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z    
XIX. nyelvÉSZ anyanyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia Nóra - 4.b 29. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Junior Országos Bajnokság - görkorcsolya (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z   -
váltó 1.  
összetett 2.  
hosszú táv 2.  
sprint 3.  
Kelet-Európa Kupa - görkorcsolya (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 2. -
Tour de Tisza-tó (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 1. -
57 km - férfi kategória    
Dóm-Decathlon Kupa - görkorcsolya (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 2. -
Junior Országos Bajnokság - gyorskorcsolya (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 1. -
Bercsényi & H-Multimédia Regionális Informatika Verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 7.b 1. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 7.b    
     
Csontos Ádám Levente - 7.b 1. Barity Milán
plakát    
     
Németh Áron Ákos - 7.b 1. Barity Milán
elmélet    
Alapműveleti Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Valaska Rajmund - 6.b 8. Martonné Ruzsa Valéria
Pintér Eszter - 8.z 14. Ágoston Mária
Kalmár László Országos Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Tamás - 3.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Grasanovics Félix - 3.b 3. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 3.b 4. Lakicsné Csumpilla Nóra
Harsányi Luca Nóra - 3.b 6. Lakicsné Csumpilla Nóra
Paukovits Márton - 3.z 7. Feketéné Márkus Zsuzsanna
Tóth Dávid Benedek - 3.b 7. Lakicsné Csumpilla Nóra
Spitzer Máté - 3.b 11. Lakicsné Csumpilla Nóra
Hertelendy Hanna - 3.b 12. Lakicsné Csumpilla Nóra
Molnár Csenge Anna - 3.b 13. Lakicsné Csumpilla Nóra
Miltényi Zsófia - 3.b 13. Lakicsné Csumpilla Nóra
Lajcsik Róza - 4.b 6. Dalos Andrea
Tárczy Csanád - 4.z 10. Dalos Andrea
Lengyel Virág Lili - 4.z 10. Dalos Andrea
Elek Júlia Nóra - 4.b 13. Dalos Andrea
Katona-Tóth Márton - 4.b 15. Dalos Andrea
Farkasdi Fruzsina - 5.z 8. Dancsecz Péterné
Csonka Sára - 6.b 1. Martonné Ruzsa Valéria
Németh Adél - 7.b 3. Némethné Számedli Szilvia
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Drótos Berton - 2.b 19. Novák Ildikó
Horváth Áron Álmos - 2.b 19. Novák Ildikó
Pintér Szofi Hanna - 3.b 6. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 3.b 9. Lakicsné Csumpilla Nóra
Grasanovics Félix - 3.b 11. Lakicsné Csumpilla Nóra
Arthofer Nóra - 3.b 13. Lakicsné Csumpilla Nóra
Harsányi Luca Nóra - 3.b 14. Lakicsné Csumpilla Nóra
Pungor Dávid - 3.b 15. Lakicsné Csumpilla Nóra
Horváth Tamás - 3.b 18. Lakicsné Csumpilla Nóra
Tóth Dávid Benedek - 3.b 21. Lakicsné Csumpilla Nóra
Árvay Csongor Béla - 4.z 11. Dalos Andrea
Macoun Bence József - 4.b 15. Dalos Andrea
Farkasdi Fruzsina - 5.z 21. Dancsecz Péterné
Csonka Sára - 6.b 9. Martonné Ruzsa Valéria
Mátis Luca - 6.z 11. Kőváriné Fekete Marietta
Farkasdi József - 6.z 15. Kőváriné Fekete Marietta
Németh Adél - 7.b 11. Némethné Számedli Szilvia
Forever Bajnokság - sportgimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b 2. -
Világtáncfesztivál (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
junior I E standard 1. -
junior I E latin 3. -
Angol drámafesztivál (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Boros Liza - 1.b 2. Péntekné Fekete Andrea
Csonka Emma - 1.b    
Goda Tamás - 1.b    
Jenei Bella Luca - 1.b    
Konecsni Zsófia - 1.b    
Mód-Beniczky Kristóf - 1.c    
Diákolimpia - kötélugrás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Hazafi Réka Bianka - 7.b   -
30 mp-es gyorsasági 2.  
összetett gyakorlat 5.  
5. osztályosok történelem versenye - AGORA (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Lídia Sára - 5.b 1. Dobosné Csoknyai Cecília
Németh Lilla - 5.b    
Haller Enikő Réka - 5.b    
     
Novák András - 5.b 4. Dobosné Csoknyai Cecília
Szikszai Ádám - 5.b    
Bozzay Márton - 5.b    
Informatika verseny - SZMSZC Gépipari (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 7.b 1. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 7.b    
Tóth Erik János - 8.d    
Atlétika verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Mesits Maxim - 7.b 1. Abért András
távolugrás 5,40 m  
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 1. Szarka Zsuzsanna
távolugrás 5,68 m  
Doma Csenge - 7.e 1. Majorné Kiss Beatrix
súlylökés 10,26 m  
Böröndy Virág Anna - 8.e 3. Majorné Kiss Beatrix
távolugrás 4,69 m  
Flasch Alexandra - 5.d 1. Majorné Kiss Beatrix
60m-es síkfutás 8,3 mp  
Mesits Maxim - 7.b 1. Abért András
többpróba    
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 1. Szarka Zsuzsanna
többpróba    
Labdarúgás Diákolimpia - III. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Czöndör Benjámin Zsolt - 6.b 5. Katzler Ábel
Kovács Levente Bendegúz - 6.b    
Kismarosi Gergő Ádám - 6.b    
Fekete Kornél - 6.b    
Varga Olivér - 6.e    
Gál Dominik - 6.e    
Seper Hunor - 6.d    
Árvay Dávid - 5.b    
Pesti Péter - 5.e    
Öveges József Országos Fizikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 1. Ágoston Mária
Pintér Eszter - 8.z 4. Ágoston Mária
Németh Soma - 8.b 7. Ágoston Mária
XIX. Gála Kupa (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
junior latin 2. -
junior standard 6. -
I. Fouetté Kupa - sportgimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b 9. -
Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b ezüst fokozat -
zongora    
Magyar nyelvi és kommunikációs verseny - Reguly (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Stefanicsné Bőhm Katalin
Mozaik tanulmányi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b (német) 1. Kovácsné Szabó Ilona
Tasnádi Róbert - 8.b (magyar) 2. Stefanicsné Bőhm Katalin
Gáspár Patrik Tas - 8.b (német) 5. Kovácsné Szabó Ilona
Bödei Bálint - 8.z (magyar) 6. Stefanicsné Bőhm Katalin
"Kísérletek a pincétől a padlásig" (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Polgár Patrik - 8.e 2. Horváth Erika, Dancsecz Péterné
Márfy András Ádám - 8.e    
     
Bándli Ráhel Sára - 7.d 5. Horváth Erika, Dancsecz Péterné
Petróczy Zoltán - 7.d    
"Nem bántja a szemét a szemét?" (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Biró Napsugár - 8.b 2. Szendrődiné Módli Ilona
Böröcz Virág - 8.b    
Kassai Lili Sára - 8.b    
Madarász verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tullner Áron - 7.b 3. Baltavári Andrea
Kovács Márk - 7.b    
Tárczy Botond - 5.z    
     
Taskó Dóra - 6.b 7. Baltavári Andrea
Végh Boróka Virág - 6.b    
Németh Teodóra - 7.b    
Diákolimpia - mezei futás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 4.b 13. Majorné Kiss Beatrix, Abért András
Tóth Kornél - 4.e    
Győre Noel - 4.d    
Soós-Nádor Sebestyén - 4.b    
Árvay Csongor Béla - 4.z    
Szépolvasási és nyelvhelyességi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szarvas Panni - 2.b 1. Novák Ildikó
Gál Kristóf - 3.b 1. Csordás Ildikó
Lengyel Virág Lili - 4.z 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Atlétika többpróba (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Mesits Maxim - 7.b 1. Abért András
Atlétika többpróba (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Mesits Maxim - 7.b 3. Abért András
Csontos Ádám Levente - 7.b    
Szigetvári Máté - 6.e    
Lovas Patrik - 6.d    
Szalai Kristóf József - 6.d    
     
Mesits Maxim - 7.b 1. Abért András
Herman Ottó Országos Biológia Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tullner Áron - 7.b 1. Baltavári Andrea
Mészáros Klaudia - 8.b 11. Baltavári Andrea
Kassai Lili Sára - 8.b 18. Baltavári Andrea
XXVI. Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tárczy Botond - 5.z 2. Baltavári Andrea
Nagy Eszter - 5.b 5. Kondicsné Tóth Melitta
Horváth Hanna - 5.z 13. Baltavári Andrea
Both Hanna - 5.d 16. Kondicsné Tóth Melitta
Taskó Dóra - 6.b 4. Baltavári Andrea
Gál Benedek - 6.b 5. Baltavári Andrea
Végh Boróka Virág - 6.b 5. Baltavári Andrea
Varga-Kaizler Bársonyka - 6.z 5. Baltavári Andrea
Németh Réka Sára - 6.z 8. Baltavári Andrea
SKI MSZ Országos Bajnokság - karate (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bakk Barnabás - 4.b 3. -
Benedek Elek mesemondó verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Bence - 4.z 3. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Fülöp Mihály Magyar Kupa - női tőrvívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik Róza - 4.b 10. -
Labdarúgás Diákolimpia (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 4.b 1. Abért András
Tóth Kornél - 4.e    
Török Bence - 5.d    
Pál Levente - 4.b    
Hári Kevin Péter - 3.b    
Győre Noel - 4.d    
Házi Marcell Csanád - 4.d    
Mátis Benedek - 4.z    
Macoun Bence József - 4.b    
London Bridge - angol nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Takács Maja - 5.b 4. Veresné Tóth Adél
Jakab Koppány Bulcsú - 6.b 5. Veresné Tóth Adél
Sipőcz Anna - 7.e 5. Horváth Ildikó
Koroknai Kata - 5.b 7. Veresné Tóth Adél
Kovács Vanda Laura - 6.b 7. Veresné Tóth Adél
Chen Dávid - 7.b 7. Veresné Tóth Adél
Csonka Sára - 6.b 8. Veresné Tóth Adél
Kovács Kevin Dominik - 8.b 8. Horváth Nóra
Németh Soma - 8.b 8. Horváth Nóra
Marton Barnabás - 5.b 9. Veresné Tóth Adél
Németh Teodóra - 7.b 12. Veresné Tóth Adél
Szopori András - 7.z 14. Veresné Tóth Adél
Hungarikumok a nagyvilágban - angol nyelvi verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b 1. Veresné Tóth Adél
Lesznik Zsófia - 7.b    
Németh Teodóra - 7.b    
Idegen nyelvi műveltségi vetélkedő - SZMSZC Gépipari (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona, Horváth Nóra
Tóth Erik János - 8.d    
Biro Napsugár - 8.b    
Kassai Lili Sára - 8.b    
Országos Történelem Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Péter - 8.b 4. Paraisné Góczán Emília
Labdarúgás Diákolimpia (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 4.b 2. Abért András
Tóth Kornél - 4.e    
Török Bence - 5.d    
Pál Levente - 4.b    
Hári Kevin Péter - 3.b    
Győre Noel - 4.d    
Házi Marcell Csanád - 4.d    
Mátis Benedek - 4.z    
Macoun Bence József - 4.b    
Nemzetközi Gyermekkönyvnap - Neumann János Általános Iskola (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Böröcz Virág - 8.b 3. Takács Ildikó, Havrilláné Zoványi Ibolya
Rozmán Dorka Liza - 8.b    
Zsiros Eszter - 8.b    
     
Bozzay Blanka - 6.b 3. Takács Ildikó, Havrilláné Zoványi Ibolya
Csonka Sára - 6.b    
Pálmai Emma - 6.b    
VII. Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych - táncverseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Porpáczy Marcell Péter - 5.z 1. -
Nyugat-magyarországi területi bajnokság - táncverseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
junior standard 3. -
junior latin 4. -
"Komm, wir hören dich!" német szépkiejtési verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Attila - 1.b arany Szakács Gáborné
Drimmer Luca - 2.a arany + különdíj Szakács Gáborné
Horváth Tamás - 3.b ezüst Szakács Gáborné
Miltényi Zsófia - 3.b arany Szakács Gáborné
Kiss Luca - 1.a arany Horváth Andrea
Horváth Dóra - 4.z ezüst Horváth Andrea
AGORA Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztivál 2018 - mesemondás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
László Luca Sára - 4.z 3. Angyalosyné Krajczár Ildikó
XIX. nyelvÉSZ anyanyelvi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia Nóra - 4.b 2. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Arany János anyanyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Lídia Sára - 5.b 3. Stefanicsné Bőhm Katalin
Németh Adél - 7.b 4. Dobosné Csoknyai Cecília
Haller Enikő Réka - 5.b 7. Stefanicsné Bőhm Katalin
Pálmai Emma - 6.b 8. Nagyné Kovács Ildikó
Csonka Sára - 6.b 10. Nagyné Kovács Ildikó
Gál Benedek - 6.b 10. Nagyné Kovács Ildikó
Takács Viktor - 5.b 10. Stefanicsné Bőhm Katalin
Mezei futóverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 4.b 1. Katzler Ábel
Árvay Csongor Béla - 4.z    
Tóth Kornél - 4.e    
Győre Noel - 4.d    
Hári Kevin Péter - 3.b    
Soós-Nádor Sebestyén - 4.b    
     
Árvay Csongor Béla - 4.z 2. Katzler Ábel
Abért Barna András - 4.b 3. Katzler Ábel
Országos német nyelvi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Gyuricza Bálint - 7.b 3. Szabó Lilla
Paul Gergő - 7.b 4. Szabó Lilla
Németh Adél - 7.b 5. Szabó Lilla
Paul Barna - 7.b 8. Szabó Lilla
Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Réka - 8.z arany fokozat -
fagott    
Országos Történelem Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Péter - 8.b 1. Paraisné Góczán Emília
"Határtalan népdalok" - Megyei Zenei Műveltségi Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Janzsó Anna Rozália - 7.z 1. Sándorfi Olga
Hirsch-Nagy Lili - 7.z    
Pais-Horváth Júlia - 7.z    
     
Bernáth Alexandra - 7.z 3. Sándorfi Olga
Pintér Réka Barbara - 7.z    
Simon Tekla - 7.z    
Zrínyi-H-Multimédia informatikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tömböly Dalma - 6.b 2. Barity Milán
     
Tömböly Dalma - 6.b 3. Simonné Geröly Mária, Barity Milán
Molnár Anna - 6.b    
Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Harsányi Luca Nóra - 3.b 3. Lakicsné Csumpilla Nóra
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 3. Ágoston Mária
Németh Soma - 8.b 4. Ágoston Mária
Pintér Szofi Hanna - 3.b 9. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 3.b 10. Lakicsné Csumpilla Nóra
Grasanovics Félix - 3.b 12. Lakicsné Csumpilla Nóra
Bozzay Márton - 5.b 13. Gergácz Gábor
Libricz Kata - 3.b 14. Lakicsné Csumpilla Nóra
Horváth Tamás - 3.b 16. Lakicsné Csumpilla Nóra
Arthofer Nóra - 3.b 19. Lakicsné Csumpilla Nóra
Drácz Marcell - 3.n 19. Horváth Ágnes
Farkasdi József - 6.z 19. Kőváriné Fekete Marietta
Szanyi Laura Fanni - 8.b 26. Ágoston Mária
     
Harsányi Luca Nóra - 3.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 3.b    
Pintér Szofi Hanna - 3.b    
     
Németh Soma - 8.b 2. Ágoston Mária
Ruzsin Alexander Péter - 3.b    
Szanyi Laura Fanni - 8.b    
Varga Tamás Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Adél - 7.b 3. Némethné Számedli Szilvia
Lesznik Zsófia - 7.b 6. Némethné Számedli Szilvia
Ruzsin Alexander Péter - 8.b 3. Ágoston Mária
Németh Soma - 8.b 5. Ágoston Mária
XI. országos zongora négykezes és kétzongorás verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lengyel Virág Lili - 4.z 1. -
Horváth-Barton Hanna - 4.z    
Táncsport Magyar Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
junior latin tánc 1. -
Eraklin Kupa - táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
gyerek latin tánc 1. -
gyerek standard tánc 1. -
junior latin tánc 1. -
junior standard tánc 2. -
GÁLA Kupa - táncverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
latin tánc 1. -
standard tánc 1. -
ISIS Kupa - táncverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
gyerek latin tánc 1. -
gyerek standard tánc 1. -
junior latin tánc 1. -
U11-es futsal bajnokság (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Pál Levente - 4.b gólkirály -
Diákolimpia - kötélugrás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b 1. -
Hazafi Réka - 7.b 2. -
Fritz Viktória - 7.d 2. -
Futsal (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Grasanovics Félix - 3.b 3. -
Nemzetközi futballtorna - Gleisdorf (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Spitzer Máté - 3.b 3. -
V9-es nemzetközi teremlabdarúgás - Gratwein (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Spitzer Máté - 3.b 1. -
  legjobb kapus
Ajkai Téli Kupa - teremlabdarúgás (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Hári Kevin - 3.b legjobb játékos -
Szigo Kupa - táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vermes Máté - 5.b    
junior latin tánc 3. -
junior standard tánc 5. -
Debreceni Főnix Kupa - kézilabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gerencsér Lea Anna - 3.e 3. -
Gróf Gréta - 3.b    
Konecsni Kitti - 3.b    
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 4.z arany Földesi Jánosné
Sipos Hanna Rut - 8.z arany Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 7.z arany Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
     
Szakmári Luca - 4.z Gerlice Népdalkör Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 4.b arany  
Horváth Luca - 5.e    
Mátis Luca - 6.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 6.z    
Végh Boróka - 6.b    
Pribusz Bence - 6.b    
Pribusz Dániel - 6.b    
     
Sipos Hanna Rut - 8.z Laboda Kisegyüttes Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 7.z arany  
Varga-Kaizler Bulcsu - 8.z    
Pribusz Bence - 6.b    
     
Pribusz Dániel - 6.b Kislajbi Kisegyüttes Földesi Jánosné
Pribusz Bence - 6.b arany  
Tornaverseny - II. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Csuk Júlia Nóra - 2.b 3. Csutak Zoltánné, Majorné Kiss Beatrix
Horváth Elizabet - 2.b    
Horváth Linda Lola - 2.c    
Leibinger Lídia Lili - 4.b    
Tóth Gréta - 4.b    
Gosztola Zsóka Dorottya - 5.b    
Vervaet Viki Maria - 5.z    
Neumann-CEO informatika verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 1. Barity Milán
Németh Áron - 7.b    
     
Németh Áron - 7.b 1. Barity Milán
Csontos Ádám - 7.b 2. Barity Milán
Diákolimpia - III. és IV. korcsoportos úszás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Barta Sára - 7.b    
100 m gyors 1. -
100 m pillangó 1. -
     
Lantos Bálint - 6.d    
100 m gyors 3. -
     
Németh Áron - 7.b    
100 m mell 2. -
Amita Dance JAM Országos Ifjúsági Táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Kurucz Alexandra Dóra - 4.b 1. -
Karate verseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 2.c 3. -
Student Comfort - X. Kézilabda Torna (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Konecsni Zsófia - 1.b 2. -
Konecsni Kitti - 3.b    
Gerencsér Lea Anna - 3.e    
     
Pintér Szofi Hanna - 3.b 3. -
Simon Eszter - 3.b    
Gróf Gréta - 3.b    
Gyorskorcsolya (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Bálint - 8.z 1. -
III. Béla Megyei Informatika Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 2. Barity Milán
Németh Áron - 7.b    
Kötélugrók Karácsony-kupája (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Hazafi Réka - 7.b   -
gyorsasági 1.  
szabadon választott 2.  
Idegen nyelvi vetélkedő - HBSZ (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Gáspár Patrik Tas - 8.b    
Zsiros Eszter - 8.b    
     
Kassai Lili Sára - 8.b 1. Horváth Nóra
Meggyesi Bianka - 8.b    
Böröcz Virág - 8.b    
Eraklin Kupa - klubközi táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vincze Anikó - 8.z   -
     
-felnőtt "D" standard 1.  
-felnőtt "D" latin 2.  
-ifjúsági "D" latin 3.  
"Minden, ami ARANY!" - műveltségi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bödör Anna - 8.e 1. Nagyné Kovács Ildikó
Zsupos Csenge - 8.e    
Dugmanits Viktória - 8.e    
     
Dobos Dávid - 7.b 2. Dobosné Csoknyai Cecília
Csontos Ádám - 7.b    
Gyuricza Bálint - 7.b    
Teremlabdarúgás - 4. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Olivér - 6.e 3. Abért András
Dobos Dávid - 7.b    
Horváth Kristóf - 7.e    
Vigh Patrik Levente - 7.z    
Markó Máté - 8.b    
Bodai Bence - 8.e    
Fodor Zoltán - 8.d    
Németh Márk - 8.d    
Sipos Dániel - 8.d    
Polányi Csanád - 8.z    
IX. Junior Ritmikus Gimnasztika (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka - 5.b   -
szabadgyakorlat arany  
karika ezüst  
Teremlabdarúgás - 4. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Olivér - 6.e 3. Abért András
Dobos Dávid - 7.b    
Horváth Kristóf - 7.e    
Vigh Patrik Levente - 7.z    
Markó Máté - 8.b    
Bodai Bence - 8.e    
Fodor Zoltán - 8.d    
Németh Márk - 8.d    
Sipos Dániel - 8.d    
Polányi Csanád - 8.z    
Tihanyi Béla Informatikai Vetélkedő - Csepreg (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 6. Barity Milán
Németh Áron - 7.b    
XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Darinka Júlia - 6.z 12. -
Országos Egyéni és Duplaköteles Kötélugró Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b 1. -
"Hármat egy csapásra" - a Gothard Jenő Általános Iskola komplex tanulmányi versenye (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 2.z 1. Novák Ildikó, Rózsahegyi Ágnes
Kósa Bence - 2.z    
Németh Márton - 2.b    
Nemzetközi kötélugró verseny
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 7.b arany -
     
-egyéni gyakorlat    
-páros gyakorlat    
-páros gyorsasági verseny    
-4x30 mp gyorsasági verseny    
     
"Spelling Competition" angol nyelvi betűzős verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Marton Barnabás - 5.b 1. Veresné Tóth Adél
Takács Viktor - 5.b    
Vermes Máté - 5.b    
     
Haller Enikő - 5.b 2. Veresné Tóth Adél
Koroknai Kata - 5.b (különdíj)    
Takács Maja - 5.b    
     
Horváth Nóra - 6.e 3. Horváth Ildikó
Meggyesi Ramóna - 6.e    
Kovács Vanda Laura - 6.b (különdíj)    
"Barangolás az égbolton" - csillagászati verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Subits Dorka - 4.e arany Teket Márta
Bergmann Bence - 4.e    
Doszpod Bence Péter - 4.e    
27. BEM Kupa - táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vincze Anikó - 8.z 3. (standard) -
Vincze Anikó - 8.z 4. (latin) -
Forever Bajnokság - művészi torna (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka - 5.b 2. -
Angol nyelvi versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Ipsits Emma Anna - 3.b arany Horváth Ildikó
Hertelendy Hanna - 3.b ezüst Horváth Ildikó
Harsányi Luca Nóra - 3.b ezüst Horváth Ildikó
Pintér Szofi Hanna - 3.b ezüst Horváth Ildikó
László Luca Sára - 4.z arany+különdíj Horváth Ildikó
Sipőcz Anna - 7.e ezüst Horváth Ildikó
Polgár Liza - 4.b ezüst Makári Kinga
Polgár Lujza - 4.b ezüst Makári Kinga
Magdics László - 4.b ezüst Makári Kinga
Takács Maja - 5.b arany Veresné Tóth Adél
Marton Barnabás - 5.b arany Veresné Tóth Adél
Csonka Sára - 6.b arany Veresné Tóth Adél
Kovács Vanda Laura - 6.b arany Veresné Tóth Adél
"RICHTIG SCHREIBEN" - német nyelvi helyesírási verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gál Benedek - 6.b 2. Szabó Lilla
Gyuricza Bálint - 7.b 2. Szabó Lilla
Fekete Kornél - 6.b 3. Szabó Lilla
Paul Barna - 7.b 3. Szabó Lilla
Tasnádi Róbert - 8.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Diákolimpia - leány labdarúgás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Óvári Tímea Margit - 8.z 2. -
Biró Balázs Számítástechnikai Emlékverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám - 7.b 2. Barity Milán
Németh Áron - 7.b 4. Barity Milán
III. LKSE-Karate Kupa
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 2.c 3.
(kumite)
-
Verko Djordevic - 2.c 1.
(kata)
-
Goju Kupa - karate verseny
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 2.c 3.
(kumite)
-
Verko Djordevic - 2.c 1.
(kata)
-
Molnár Csenge - 3.b 1.
(kata)
-

Elérhetőségeink:

Paragvári Utcai Általános Iskola
9700, Szombathely, Paragvári u. 2.
OM-kód: 036614

Titkárság: 06 20 503 6250
Étkeztetés: 06 20 503 6414

Nárai: 06 30 313 9678

Internet:

Email: info@paragvari.hu
Honlap: www.paragvari.hu