Telefon: 06 20 503 6250 - Email: info@paragvari.hu

A 2019/2020-as tanév versenyeredményei








"Tűzön-vízen át" földrajzverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Petra - 7.b 5. Dr. Molnárné Kalmár Katalin
Takács Maja - 7.b 5. Dr. Molnárné Kalmár Katalin
Takács Viktor - 7.b 6. Dr. Molnárné Kalmár Katalin
Neumann matematikaverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Linhárt Léna Anna - 2.a 1. Novák Ildikó
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Borsos Dorka - 1.b különdíj Simonné Geröly Mária
33. Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia - IV. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Enikő - 7.z 3. -
Dési Kupa - labdarúgás (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Abért Barna András - 6.b 1. Abért András
Macoun Bence József - 6.b    
Soós-Nádor Sebestyén - 6.b    
Győre Noel - 6.d    
Házi Marcell Csanád - 6.d    
Tóth Péter - 6.e    
Tóth Kornél - 6.e    
Hári Kevin Péter - 5.b    
Török Bence - 7.d    
Mátis Benedek - 6.z    
Futsal bajnokság (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Czöndör Benjámin Zsolt - 8.b 3. Abért András
Kismarosi Gergő Ádám - 8.b    
Fekete Kornél - 8.b    
Kovács Levente Bendegúz - 8.b    
Varga Olivér - 8.e    
Mészáros Dávid László - 8.e    
Pintér Ádám - 8.e    
Tóth Dávid - 7.d    
Árvay Dávid - 7.b    
Diákolimpia B33 - kosárlabda (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Bödör Áron - 7.e 3. Szarka Zsuzsanna
Pesti Péter - 7.e    
Tóth Szilárd - 7.e    
Szikszai Ádám - 7.b    
III. Béla Megyei Informatika Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gadavics Áron - 7.z 2. Barity Milán
Horváth Gergely - 7.z (1. forduló - online)  
     
Gadavics Áron - 7.z    
Horváth Márton Imre - 7.e (2. forduló)  
Hévizi Téli Kupa 2019 (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Hári Kevin Péter - 5.b gólkirály U13-as korosztály
Hári Kevin Péter - 5.b legjobb mezőnyjátékos U12-es korosztály
Úszás Diákolimpia (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Patrik - 4.b 1.
(50 m mellúszás)
Tompa Dávid
Pozsonyi Koppány László - 4.b 2.
(50 m gyorsúszás)
Tompa Dávid
Vas Megyei Mikulás Karate Kupa (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 5.b 1.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 5.b 2.
(kumite)
-
Szövegértési és hangos olvasási verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kunovits Luca Tamara - 2.z 1. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Zalai Regionális Népzenei Verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Luca Veronika - 7.e arany minősítés Földesi Jánosné
Varga-Kaizler Bársonyka - 8.z Gerlice Népdalkör Földesi János
Mátis Luca - 8.z    
Pribusz Gergő - 6.b    
Pribusz Bence - 8.b    
Pribusz Dániel - 8.b    
Végh Boróka Virág - 8.b    
     
Kőhalmi Nikolett - 6.z arany minősítés Földesi Jánosné
Kőhalmi Zsófia - 3.z Szélforgók Együttes Földesi János
Kőhalmi Noémi - 6.z    
Faller Ágoston - 5.z    
     
Faller Ágoston - 5.z arany minősítés
(szólóének)
Földesi Jánosné
Földesi János
Angol nyelvi versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Fang Ziyan - 2.b ezüst Péntekné Fekete Andrea
Unger Stephan - 2.b ezüst Péntekné Fekete Andrea
Somogyi Fanni - 2.b ezüst Péntekné Fekete Andrea
László Luca Sára - 6.z arany Horváth Ildikó
Harsányi Luca Nóra - 5.b ezüst Horváth Ildikó
Simon Eszter - 5.b ezüst Horváth Ildikó
Hertelendy Hanna - 5.b bronz Horváth Ildikó
Ipsits Emma Anna - 5.b bronz Horváth Ildikó
Berkes Gerda Zsófia - 6.e ezüst Vágusz-Kováts Zsuzsanna
"Spelling Competition" angol nyelvi betűzős verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gróf Gréta - 5.b 1. Horváth Ildikó
Konecsni Kitti - 5.b    
Tóth-Pratser Zoé - 5.b    
     
Fábián Marcell - 6.b 2. Nagy Bernadett
Magdics László - 6.b    
Pais-Horváth Péter - 6.b    
     
Konecsni Kitti - 5.b különdíj Horváth Ildikó
Levél Nemzetközi Karate Verseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 5.b 3.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 5.b 3.
(kata)
felsőbb korosztály
Goju Kupa 2019 - karate verseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 5.b 2.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 5.b 3.
(kata)
felsőbb korosztály
Molnár Csenge Anna - 5.b 3.
(kumite)
-
"Hármat egy csapásra" - 2. osztályos műveltségi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Böröcz Róza - 2.a 1. Novák Ildikó
Linhárt Léna Anna - 2.a (Lepke csapat)  
Süle Eszter - 2.a    
     
Kunovits Luca Tamara - 2.z 3. Angyalosyné Krajczár Ildikó
Soós Márk - 2.z (Csipet csapat)  
Vadvári Sára Boglárka - 2.z    
"Richtig schreiben" német helyesírási verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik Róza - 6.b 1. Horváth Ágnes
Méry Blanka - 7.b 2. Szabó Lilla
Pálmai Emma - 8.b 2. Szabó Lilla
"Szent Márton Gyermekei" helytörténeti verseny - AGORA (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia Nóra - 6.b 1. Dobosné Csoknyai Cecília
Katona Helga - 6.b    
Kondics Karina - 6.b    
Magdics László - 6.b    
Pais-Horváth Péter - 6.b    
     
Katona-Tóth Márton - 6.b 3. Dobosné Csoknyai Cecília
Lajcsik Róza - 6.b    
Németh Loránd - 6.b    
Polgár Liza - 6.b    
Polgár Lujza - 6.b    
Nyugat-magyarországi tini országos bajnokság - súlyemelés (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Darabos Jázmin - 6.z 1.
(Haladás VSE)
Ligeti Ferenc
U21 Tíztánc Magyar Bajnokság és Klubközi Táncverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Simon Áron - 7.b 1.
(latin)
-
Simon Áron - 7.b 3.
(standard)
-
Goju Kupa 2019 - karate verseny
Név Helyezés Felkészítő
Drimmer Luca - 4.b 1.
(kata)
-
Drimmer Luca - 4.b 2.
(kumite)
-
"TehetSÉgeink - rajzpályázat (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Soós Dorina - 4.b 1. -
Biró Balázs Számítástechnikai Emlékverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tömböly Dalma - 8.b 1. Barity Milán
Atlétika verseny - súlylökés (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Lovas Patrik - 8.d 2.  
Seper Hunor - 8.d    
Czöndör Benjámin Zsolt - 8.b    
Böszörményi Bence - 8.d    
Atlétika verseny - III. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Macoun Bence József - 6.b 2.
60 m síkfutás
Abért András
Hári Kevin Péter - 5.b 3.
60 m síkfutás
Abért András
Hári Kevin Péter - 5.b 1.
távolugrás
Abért András
Macoun Bence József - 6.b 2.
távolugrás
Abért András
Hári Kevin Péter - 5.b 1.
kislabdahajítás
Abért András
Árvay Csongor Béla - 6.z 3.
600 m síkfutás
Tompa Dávid
Tóth Gréta - 6.b 3.
60 m síkfutás
Szarka Zsuzsanna
     
Soós-Nádor Sebestyén - 6.b 1. Szarka Zsuzsanna
Győre Noel - 6.d 4x100-as váltó Abért András
Hári Kevin Péter - 5.b   Tompa Dávid
Macoun Bence József - 6.b    

Elérhetőségeink:

Paragvári Utcai Általános Iskola
9700, Szombathely, Paragvári u. 2.
OM-kód: 036614

Titkárság: 06 20 503 6250
Étkeztetés: 06 20 503 6414

Nárai: 06 30 313 9678

Internet:

Email: info@paragvari.hu
Honlap: www.paragvari.hu