BENEVEZETT TANULÓK LISTÁJA




Összes nevezés: 50
3. évfolyam: 10
4. évfolyam: 8
5. évfolyam: 10
6. évfolyam: 11
7. évfolyam: 7
8. évfolyam: 4

Név
Évf.
Iskola
Ladányi Kolos Bence
7.
Gothard Jenő Általános Iskola
Molnár Zsombor
5.
Gothard Jenő Általános Iskola
László Dávid
5.
Gothard Jenő Általános Iskola
Vinkelbauer Ákos
6.
Vasvári Általános Iskola
Fritz Márk
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szatmáry Máté
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Barkovics Hédi
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Pájer Levente
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Markó Máté
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szabó Bálint Ákos
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pintér Luca Boglárka
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Ihász Samu
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Balasa Tibor Ferenc
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Vid Levente
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Bokor Anna Virág
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Rőthy-Gruber Péter
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sági Sára Rebeka
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Barczi Ágoston
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pölöskey Zsigmond
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Miklós Emma
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Márton Áron
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Karáth László
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szilvágyi Linett Anna
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kis Domonkos
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Noel
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pintér Szofi Hanna
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Balassa Liza Dorka
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Orbán Álmos
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Noémi
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Laura
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Németh Mátyás
8.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gyurátz Máté
8.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nagy Botond
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kovács Botond
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zsiros Márton
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Horváth Roland
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Farkas Tímea
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Németh Máté
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Talabér Ádám
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Sali Mátyás
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kiss Boglárka
4.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Farkasdi Fruzsina
7.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Varga Tamara
4.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Kondorossy Ákos
3.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Drácz Gergő
3.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Miltényi Attila
3.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Csonka Emma
3.
Paragvái Utcai Általános Iskola
Mosonyi-Nagy Máté
6.
Nyitra Utcai Általános Iskola
Czika Zoltán
8.
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
Fejes István Csongor
8.
Rumi Rajki István Általános Iskola