BENEVEZETT TANULÓK LISTÁJA




Összes nevezés: 117
3. évfolyam: 37
4. évfolyam: 24
5. évfolyam: 18
6. évfolyam: 19
7. évfolyam: 9
8. évfolyam: 10

Név
Évf.
Iskola
Németh Benedek
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szabolics Krisztián
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Teklits Pál
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Marton Lóránt
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Noel
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Bognár-Miklósi Alex
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horgosi Patrik
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Zsikla Márton
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sántha Csongor Zalán
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kulcsár Amira Zsóka
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Varga Bendegúz Ferenc
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Homovics Boglárka
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szabó Gábriel Noel
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sándor Péter Barnabás
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Vid Levente
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Bokor Anna Virág
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Némethy Száva
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Baki Donát
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Orbán Áron
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Ropos Regő
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Reicher Marcell
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fülöp László
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Varga Tibor
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pesti Patrik
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Csepeli Henrietta
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Csepeli Martin
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Levente
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sági Sára Rebeka
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Komondi Réka
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Hollósi Hédi
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fülöp Borbála Anna
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Barczi Ágoston
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kis Domonkos
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Horváth-Takács Anna
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Horváth Márton Áron
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Czóbel Gergely
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Imre Marcell
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Kelemen Gergő
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Balogh Botond
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Zsebesi Marcell
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Németh Dóra
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Kiss Gergely
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Kramli Olivér
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Fülöp Bence
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimná
Csuk Réka
8.
Gothard Jenő Általános Iskola
Tóth Luca Panna
8.
Gothard Jenő Általános Iskola
Kiss Szabolcs
6.
Gothard Jenő Általános Iskola
Ladányi Kolos Bence
5.
Gothard Jenő Általános Iskola
Hende Máté
5.
Gothard Jenő Általános Iskola
Neuvirth Hanna
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Iváncsics Bence
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Repcsényi Zoltán
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Mannheim Zsombor
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Farkas Ádám
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Thész Barnabás
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Taletovits Kata
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Simon Márton
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Németh Bendegúz
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Molnár Zsombor
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Tárnoki Csenge
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
László Dávid
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Kövesdi Bálint
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szabó Réka
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Baumgartner Luca
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szerb Janka
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Vincze Dóra
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lantos Bálint
6.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Plózer Bálint
6.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Farkasdi Fruzsina
5.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Papp Péter
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zsiros Márton
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Temesi Péter
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arnóczi Áron
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gyurátz Máté
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Patonai Orsolya
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bődi Áron
7.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Mészáros Dániel
7.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Varga Bence
8.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Szilvágyi Dániel
8.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Drácz Marcell
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Teszáry-Nagy Olivér
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Berkes Gerda
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Karsai Nóra
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Németh Adél
7.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Molnár Rege Panna
6.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Kiss Lili Katalin
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Lengyel Lili
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Tárczy Csanád
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Magdics László
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Elek Júlia
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Lajcsik Róza
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Pribusz Gergő
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Macoun Bence
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Katona-Tóth Márton
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Patonai Orsolya
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Czika Zoltán
6.
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
Paukovits Márton
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Csonka Sára
6.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Tóth Ádám
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Jakab Annavirág
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Dobos János
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szakály Máté
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Németh Mátyás
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Babos Réka
7.
Prinz Gyula Általános Iskola
Spitzer Máté
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Miltényi Zsófia
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Grasanovics Félix
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Harsányi Luca
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Molnár Csenge
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Ipsits Emma
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Pungor Dávid
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Simon Eszter
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Horváth Tamás
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Pintér Szofi
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Hertelendy Hanna
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Láng Zsófia
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Tóth Dávid Benedek
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola