BENEVEZETT TANULÓK LISTÁJA




Összes nevezés: 81
3. évfolyam: 21
4. évfolyam: 20
5. évfolyam: 15
6. évfolyam: 10
7. évfolyam: 8
8. évfolyam: 7

Név
Évf.
Iskola
Ladányi Kolos Bence
6.
Gothard Jenő Általános Iskola
Dombóvári Dávid Patrik
6.
Gothard Jenő Általános Iskola
Tőke Miklós
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Kiss Boglárka
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Dombi Veronika
6.
Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola
Molnár Zsombor
4.
Gothard Jenő Általános Iskola
László Dávid
4.
Gothard Jenő Általános Iskola
Horváth Mátyás
5.
Gothard Jenő Általános Iskola
Molnár Bence
5.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Lengyel Virág Lili
5.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Őri Botond
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Gyurátz Máté
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Imre Marcell
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kelemen Gergő
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Ádám
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Dobos János
6.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kovács Botond
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Halász Balázs
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zsiros Márton
5.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orbán Álmos
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Noémi
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Laura
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Gergő
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kramli Réka
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Márk
8.
Oladi Általános Iskola
Pál Patrik
5.
Oladi Általános Iskola
Bánfalvi András
5.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Katona - Tóth Márton
5.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Farkasdi Fruzsina
6.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Vámosi Klára
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kovács levente Hetény
8.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Galambos Zalán
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Bokor Anna Virág
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Varga Luca
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Vid Leventa
6.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Páncél Patrícia Anna
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Marton Lóránt
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Noel
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Bognár-Miklósi Alex
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pölöskey Zsigmond
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Miklós Emma
3.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Balassa Liza
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Börzsei Sára
4.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Fülöp Borbála Anna
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sági Sára
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Barczi Ágoston
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Czóbel Gergely
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kis Domonkos
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Márton Áron
5.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Zsebesi Marcell
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kramli Olivér
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Balogh Botond
7.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Varga Tamara Erzsébet
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szarvas Panni
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Soós Dorina
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Németh Márton
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Katona-Tóth Sára
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Drimmer Luca
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Leibinger Szófia
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Bicsák Nóra
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szikora Máté
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Pálfi Patrícia
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Bakonyi Dorián
3.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Tóth Dávid Benedek
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Kiss Lili Katalin
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Pintér Szofi
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Arthofer Nóra
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Spitzer Máté
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Grasanovics Félix
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Harsányi Luca
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Konecsni Kitti
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Hertelendy Hanna
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Horváth Tamás
4.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Németh Mátyás
7.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Patonai Orsolya
8.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Jánka Balázs
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Barkovics Hédi
4.
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Csonka Sára
7.
Paragvári Utcai Általános Iskola
Czika Zoltán
7.
Szombathelyi Bercsényi Miklós Ált. Isk.
Mészáros Dániel
8.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Bődi Áron
8.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola